3D vizualizácie interiérov

Prezentuje a vizualizujte vaše nápady a projekty v ohromujúcom a realistickom 3D prostredí. Zážitok môžete umocniť použitím 3D okuliarí. 

Dokonalý nástroj pre

realitných maklérov a developerské projekty

Naša služba tvorby 3D vizualizácií interiérov je skvelým nástrojom pre realitných maklérov, ktorí chcú zvýšiť pravdepodobnosť predaja starých nehnuteľností. S našimi 3D modelmi priestorov môžete ukázať potenciálnym kupujúcim vizuálne, ako by vyzeral ich budúci domov, ešte predtým, než sa kedykoľvek stretnú v reálnom svete. Týmto spôsobom získajú kupujúci úplný prehľad o priestore a jeho možnostiach, ktoré nebudú limitované vzhľadom a stavom nehnuteľnosti.

Benefity služby

3D vizualizácie
interiérov

Zvýšený záujem o nehnuteľnosť

3D vizualizácie priestorov pomáhajú zvýšiť záujem o nehnuteľnosť a privádzať viac potenciálnych kupujúcich.

Vylepšenie marketingu

3D vizualizácie interiérov umožňujú realitným maklérom prezentovať nehnuteľnosti na webových stránkach, v reklamách a na sociálnych sieťach.

Realistické reprezentácie

3D vizualizácie interiérov sú vytvorené tak, aby boli čo najvernejšie pôvodnému priestoru. Kupujúci si tak môžu predstaviť, ako bude vyzerať ich budúci domov.

Realizácia na základe projektovej dokumentácie

Pokiaľ skutkový stav zodpovedá projektovej dokumentácii je možné spracovať vizualizáciu nehnuteľnoti aj bez potreby osobnej obhliadky. Rozmerové charakteristiky sú prevzané z projektovej dokumentácii. Výhodou je úspora času a rýchlosť dodania vizualizácie. Celý proces komunikácie prebieha elektronicky.

Prezentácia formou 3D okuliarov Oculus Quest 2 

Vtiahnite svojích klientov priamo do deja a odprezentujte im nehnuteľnosť prostredníctvom 3D okuliarov, ktoré vytvoria dokonalý zážitok a odbúrajú Vás od aktuálneho stavu nehnuteľnosti. Výhodou je priama interakcia s klientom a vytvorenie nových vyjadnávacích možností pri predaji nehnuteľnosti.

Objavte portfólio našich služieb - 3D vizualizácie interiérov

Na základe schématického pôdorysu alebo náčrtu nehnuteľnosti sme schopní zrealizovať 3D vizualizáciu interiéru alebo 3D vizualizáciu exteriéru.

Na základe 3D skenera vytvoríme mračno bodov, ktoré jednoduchým spôsobom konvertujeme do 3D modelu. Vznikne tak presna kópia intérieru v ktorom navrhneme 3D vizualizáciu. Vhodné pre staršie, klenbové budovy.

Pre ešte lepší zážitok a dokonalejšiu predstavu Vášho budúceho interiéru môžete využiť aplikáciu 3D okuliarov. 3D okuliare odprezentujú váš interiér v 4K kvalite. Obraz z 3D okuliarov sa dá prezentovať v tablete alebo v Smart TV.

Objavte portfólio našich služieb
3D vizualizácie interiérov

Referencie

Logo UR

Ladislav Šándor

Urban real s.r.o.

ROOWAX odvádza pri každej objednávke profesionálnu prácu a dodáva perfektnú službu častokrát nad rámec zadania. Palec hore.

Dodané služby

Návrat hore

Pôsobíme na celej SR

Pôsobíme v rámci celého Slovenska

Dodanie už do 48 hodín

Kontaktné
údaje

Ing. Róbert Vaško